Všechny zdarma streamovací aplikace od Comcastu

Společnost Xfinity, která patří pod Comcast, nabízí širokou škálu služeb jako je **internet**, **kabelová televize** a **bezdrátové připojení**. Je také významným mobilním virtuálním síťovým operátorem (MVNO). S Xfinity TV můžete sledovat…

Všechny zdarma streamovací aplikace od Comcastu

Společnost Xfinity, která patří pod Comcast, nabízí širokou škálu služeb jako je **internet**, **kabelová televize** a **bezdrátové připojení**. Je také významným mobilním virtuálním síťovým operátorem (MVNO). S Xfinity TV můžete sledovat filmy a pořady na své televizi. Obsah si můžete také přehrávat na svém **Android telefonu** nebo **tablet**u pomocí aplikace Xfinity Stream.

Prostřednictvím této aplikace můžete streamovat obsah nejen doma, ale i na cestách. Xfinity vám tak umožňuje sledovat své oblíbené pořady a filmy kdykoliv a kdekoliv. Díky tomu můžete být vždy ve spojení se světem zábavy.

Pokud tedy hledáte možnost sledovat obsah na různých zařízeních a chcete mít rychlé a spolehlivé **internetové připojení**, pak je **Xfinity** tou správnou volbou pro vás.

**FAQ:**

1. Jaké další služby nabízí Xfinity kromě internetu a kabelové televize?
Xfinity také nabízí **bezdrátové připojení** a je známým mobilním virtuálním síťovým operátorem.

2. Jakým způsobem mohu sledovat obsah prostřednictvím Xfinity TV?
Obsah si můžete přehrávat na své televizi nebo na svém **Android zařízení** pomocí aplikace Xfinity Stream.

3. Je možné streamovat obsah i mimo domov?
Ano, s aplikací Xfinity Stream můžete streamovat obsah nejen doma, ale i na cestách, což vám umožňuje sledovat své oblíbené pořady a filmy kdykoliv a kdekoliv.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/streaming-apps-free-xfinity-tutorial/