„Výběr nejlepších reproduktorů s Amazon Alexou – široká paleta možností“

Nejlepší reproduktory s Amazon Alexa mají jednu výhodu oproti modelům s jinými hlasovými asistenty. Na rozdíl od Siri od Applu, obou variant HomePodu a trochu delšího seznamu reproduktorů se systémem Google…

"Výběr nejlepších reproduktorů s Amazon Alexou – široká paleta možností"

Nejlepší reproduktory s Amazon Alexa mají jednu výhodu oproti modelům s jinými hlasovými asistenty. Na rozdíl od Siri od Applu, obou variant HomePodu a trochu delšího seznamu reproduktorů se systémem Google Assistant, máte mnoho možností, pokud jde o zařízení s podporou Alexy. Pomáhá také skutečnost, že je k dispozici mnoho zařízení s Alexou, která nejsou reproduktory.

Amazon Alexa je součástí široké škály reproduktorů a dalších chytrých zařízení, které nabízejí podporu hlasového ovládání. Bez ohledu na to, zda si přejete mít reproduktor s výkonným zvukem, nebo kompaktnější model, který se hodí do malé místnosti, existuje řada možností k výběru.

Dobrou volbou jsou například reproduktory Amazon Echo Dot a Echo Dot with Clock. Tyto malé reproduktory mají překvapivě dobrý zvuk a navíc jsou cenově dostupné. Pokud preferujete kvalitní zvuk a nevadí vám vyšší cena, můžete zvolit například modely Echo Studio nebo Echo Plus.

Další možností je pořízení reproduktorů od třetích stran, které mají integrovanou podporu pro Alexu. Některé z nich nabízejí ještě lepší zvukový projev a mohou být zajímavou alternativou k oficiálním modelům od Amazonu.

Alexa není ale jen o reproduktorech. Existuje mnoho dalších chytrých zařízení, která mohou být propojena s Alexou a umožňují ovládání domácnosti pomocí hlasových příkazů. Od chytrých žárovek až po termostaty a bezpečnostní kamery – možností je spousta.

Pokud si tedy chcete vytvořit chytrou domácnost s hlasovým ovládáním, Amazon Alexa je dobrou volbou. Díky široké nabídce reproduktorů a dalších zařízení s podporou Alexy si můžete vybrat to, co vám nejlépe vyhovuje.

FAQ:
Q: Jaké jsou nejlepší reproduktory s Amazon Alexa?
O: Mezi nejlepší reproduktory s Amazon Alexa patří Echo Dot, Echo Studio a Echo Plus.

Q: Jaké další chytré zařízení lze propojit s Alexou?
O: S Alexou je možné propojit širokou škálu zařízení, jako jsou žárovky, termostaty nebo bezpečnostní kamery.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-amazon-alexa-powered-speakers/