Vyberte svou rodinu v žebříčku útočících titánů – Attack on Titan Revolution

Tier list pro rodiny v Attack on Titan Revolution se zaměřuje výhradně na rodiny postav. Celkem můžete hrát za 28 různých rodin a jednu tajnou rodinu (Shiki), kterou momentálně nelze získat….

Vyberte svou rodinu v žebříčku útočících titánů - Attack on Titan Revolution

Tier list pro rodiny v Attack on Titan Revolution se zaměřuje výhradně na rodiny postav. Celkem můžete hrát za 28 různých rodin a jednu tajnou rodinu (Shiki), kterou momentálně nelze získat. Tuto rodinu jsme do seznamu nezahrnuli, takže se o ni nemusíte příliš starat. Namísto toho se nyní podíváme podrobněji na ostatní rodiny a vysvětlíme, proč jsou řazeny tak, jak jsou.

Samozřejmě existují různé vzácnosti, ale to neznamená, že čím vzácnější je rodina, tím vyšší bude mít hodnocení. Takže si připravte sedadlo, protože pokud jste noví ve hře, musíte se naučit, které rodiny si máte ponechat!

Pokud se chcete dozvědět více o tomto tier listu a získat podrobnější informace o jednotlivých rodinách, můžete navštívit stránku zde.

FAQ:
1. Jaké jsou nejlepší rodiny v Attack on Titan Revolution?
– Vzhledem k různým faktorům, jako jsou schopnosti, útoky a taktiky, neexistuje jednoznačná odpověď na tuto otázku. Je důležité si najít rodinu, která vám nejlépe sedí a s ní se naučit efektivně bojovat.

2. Jak lze získat tajnou rodinu Shiki?
– Momentálně není možné získat tajnou rodinu Shiki v Attack on Titan Revolution. Možná se však v budoucnu objeví nové příležitosti k jejímu získání.

3. Existuje nějaký speciální způsob, jak posunout rodinu ve tier listu nahoru?
– Ano, každá rodina má své specifické schopnosti a strategie, které jí mohou pomoci dosáhnout lepšího umístění ve tier listu. Je důležité porozumět síle a slabostem své rodiny a moudře je využívat v boji.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/roblox/attack-on-titan-revolution-tier-list/