Vypnout reklamy

Vydání hry Bad Piggies 2 se blíží

Bad Piggies 2 se blíží ke zdárnému konci vývoje a vývojáři v Rovio spoléhají na to, že vše půjde podle plánu a hra

Není žádným tajemstvím, že vývojáři hry Angry Birds chystají i novou hru Bad Piggies 2. Jde o vývojáře z Rovio, kteří se právě sérií Angry Birds proslavili, ale tentokrát si zahrajete za prasátka.

Bad Piggies 2 jsou ve vývoji již od roku 2021 a myšlenka ohledně dílu Bad Piggies 2 přišla do firmy Rovio v roce 2018-2019. Vývojáři tak měli již první díl. Nyní se chystá druhý díl této série a svým designem se bude velmi podobat Angry Birds 2. K dispozici byl i screenshot ze hry, ale vývojáři ho stáhli, jelikož šlo prý o koncept.

V roce 2021 Rovio začalo propagovat Bad Piggies 2 na TikToku a jiných sociálních médií. V červnu 2021 potvrdili, že hra dorazí na mobilní telefony. Po pár měsících a v listopadu Rovio ukázalo na možnost vylepšování vozidel a někteří si všimli, že druhý díl Bad Piggies vypadá poněkud jinak, než jeho první díl.

Nejnovější informace ohledně Bad Piggies 2 je z 21. září, kdy na svém Discordu šéf společnosti oznámil hru a že ji i hraje.

Stejně jako první díl, tak i druhý díl bude logickým tématem. Vaší misí je vytvořit vozidlo pro Ross. Toto vozidlo je vytvořeno z různých části a poté, co bude stvořeno, tak začnete plnit úrovně. Jednotlivé části vozidla mohou být vylepšeny a zlepšeny v jejich efektivitě.

Bad Piggies 2 má podle všech dostupných informací vyjít právě v březnu 2023.