Vypnout reklamy

Xiaomi nedokázalo utajit telefon Xiaomi Pocophone F1, nebo ho spíše ani utajit nechtělo. Nový telefon Xiaomi POCO nebo-li Pocophone se opět objevil na internetu a tentokrát se ukazuje na videu v plné kráse. Video ukazuje odbalování nového mobilního telefonu a jeho doplňků a následně i spuštění tohoto telefonu. Uvidíme také nový témat POCO. Telefon disponuje 5.99 […]

13.8.2018

Je potvrzeno datum vydání telefonu Xiaomi Pocophone F1

Xiaomi nedokázalo utajit telefon Xiaomi Pocophone F1, nebo ho spíše ani utajit nechtělo. Nový telefon Xiaomi POCO nebo-li Pocophone se opět objevil na internetu a tentokrát se ukazuje na videu v plné kráse.

Video ukazuje odbalování nového mobilního telefonu a jeho doplňků a následně i spuštění tohoto telefonu. Uvidíme také nový témat POCO. Telefon disponuje 5.99 palcovým IPS LCD displejem, Xiaomi Face technologií ve výřezu na přední části a zároveň duální fotoaparát.

V poslední zprávě se hovoří o datu 22. srpna v Indií. Avšak kdy se telefon objeví i v Evropě není známo.

 

Xiaomi nabídne Pocophone za velmi dobrou cenu a zároveň s vlajkovým čipem Snapdragon 845Má se jednat o nejlevnější chytrý telefon s vlajkovým čipem. Dále se jedná se o specifikace 6GB RAM, 12 MPx fotoaparát a 5 MPx pro portrétové fotky a 20 MPx selfie fotoaparát. K dispozici je 4000 mAh baterie.

 

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.