Vylepšení na Google Pixel 7: Stojí za to upgradovat?

Google Pixel 7: Stále jedna z nejlepších řad high-end smartphonů

Odborníci i průměrní spotřebitelé považují rodinu Google Pixel za jednu z nejlepších řad high-end smartphonů, rok co rok. A není divu, že…

Vylepšení na Google Pixel 7: Stojí za to upgradovat?

Google Pixel 7: Stále jedna z nejlepších řad high-end smartphonů

Odborníci i průměrní spotřebitelé považují rodinu Google Pixel za jednu z nejlepších řad high-end smartphonů, rok co rok. A není divu, že se Google snaží na svých vlajkových telefonech předvést všechny své schopnosti – ukazuje zde svou prověřenou implementaci Androidu, originální hardwarová řešení a vynikající fotografické schopnosti. Naše recenze Google Pixel 7 jasně ukázala, že letošní model se s tímto hypem dokáže srovnat.

Google se opět vyřádil, co se týče designu. Google Pixel 7 je elegantní a moderní, s prvky, které jsou pro tuto řadu typické. S displejem o velikosti 6.2 palců je telefon dostatečně velký, aby se dobře pracovalo s aplikacemi a multimedia. Pixel 7 je samozřejmě poháněn nejnovější verzí operačního systému Android, což je pro fanoušky této značky velkým lákadlem.

Klíčovými slovy pro nový model Pixel jsou: výkonnost, výdrž baterie a samozřejmě fotoaparát. Pixel 7 je vybaven novým procesorem, který mu dodává skvělou rychlost a plynulost při používání. Díky vylepšenému operačnímu systému si uživatelé mohou být jisti, že telefon poběží bez zásadních problémů a s minimálním zatížením systému.

Pokud jde o výdrž baterie, Pixel 7 se také dokáže rovnat s konkurencí. Baterie s kapacitou 4500 mAh umožňuje uživatelům používat telefon po celý den bez nutnosti častého nabíjení. Tato funkce je velmi důležitá pro každodenní používání, zejména pro ty, kteří jsou neustále v pohybu a nemají čas se starat o nabíjení baterie.

Co se týče fotoaparátu, tento bod je jednoznačně silnou stránkou telefonu Pixel 7. Nový model je vybaven kvalitním fotoaparátem o rozlišení 12 megapixelů, který umožňuje pořizovat špičkové fotografie ve vysokém rozlišení a s vynikajícím barevným podáním. Google se v tomto ohledu vždy drží na špičce a tak tomu bylo i letos.

FAQ:

1. Jaká je cena Google Pixel 7?

Ceny se mohou lišit v závislosti na prodejci a konkrétní konfiguraci. Doporučená maloobchodní cena za základní model začíná kolem 20 000 Kč.

2. Jak dlouho vydrží baterie Google Pixel 7?

Díky baterii s kapacitou 4500 mAh vydrží Pixel 7 při běžném používání celý den bez nabíjení.

3. Jaké jsou hlavní výhody fotoaparátu u telefonu Google Pixel 7?

Fotoaparát telefonu Pixel 7 nabízí vynikající kvalitu fotografií s vysokým rozlišením a věrným podáním barev. Díky pokročilému softwaru

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-7-vs-pixel-5/