Vypnout reklamy

Vyrobte tátovi fotoknihu z instafotek!

Vydáno dne: 25.5.2020

Určitě chcete udělat svému tatínkovi na den otců radost. K dispozici je tedy možnost si vytvořit svou fotoknihu. Což je naprosto skvělá příležitost. Fotoknihu si vyrobíte u happyFoto.

Jestli máte Instagram, určitě víte, co jsou to instafotky. A jestli na tento instagramový formát fotíte rádi, můžete si u HappyFota vyrobit fotoknihu. Aktuálně třeba ke Dni otců. Udělejte tátovi radost!

HappyFotoaplikaci, se kterou vám to půjde skoro samo. Nejvtipnější na novém prográmku je, že se dá použít ve všech zařízeních. To znamená, že si můžete fotoknihu navrhnout třeba v mobilu, ve kterém máte určitě uložené ty nejnovější fotografie, a pak pokračovat na tabletu, notebooku nebo v počítači. Protože na normální klávesnici se vám budou lépe psát popisky nebo jakékoli texty, které do knihy budete chtít vepsat. A ještě je nutné poznamenat: je lhostejné, jestli fandíte Applu nebo jiné značce a systému, všechny si s aplikací a prográmkem poradí.

Co budete potřebovat? Fotky a připojení k internetu. Jinak vlastně nemusíte ani vstát ze židle, protože vám hotovou fotoknížku donese až domů pošťák. Jestli zvolíte opravdu ten instagramový formát, doporučujeme vyrobit fotoknihu DeLUXE s měkkými deskami. Tu vám totiž HappyFoto  vyvolá tradiční chemickou cestou na kvalitní fotopapír. A formát 10 ˟ 10 cm vychází u HappyFota nejlevněji ze všech knížek, které si tam můžete vyrobit.

Věříme, že uděláte tátovi fotoknihou radost. Nezapomeňte pak aplikaci ohodnotit.

Buroň Tomáš