„Výsledky týdenního průzkumu: Google Pixel 8a je momentálně příliš drahý“

Minulý týden jsme se ptali na vaše názory na Google Pixel 8a a zdá se, že většina z vás má jasno. „Není za tu cenu,“ zněl hlavní verdikt. Cena $500/€550/₹53,000 je…

„Výsledky týdenního průzkumu: Google Pixel 8a je momentálně příliš drahý“

Minulý týden jsme se ptali na vaše názory na Google Pixel 8a a zdá se, že většina z vás má jasno. „Není za tu cenu,“ zněl hlavní verdikt. Cena $500/€550/₹53,000 je příliš vysoká a lidé raději sáhnou po běžném Pixelu 8, který se často dá sehnat za podobnou cenu (i když zásoby se zdají ubývat).

Mnoho komentářů se točilo kolem rámečků – skutečně, Pixel 8 je o něco menší (o 2 mm kratší a o 2 mm užší) přestože má trochu větší displej (velmi málo). Vše ostatní je stejné nebo ve prospěch běžného 8, tak proč si vybrat 8a?

Samozřejmě, zahajovací cena nevydrží dlouho – to platilo i pro…

A nyní odpovíme na několik častých otázek:

1. **Kdy se očekává pokles ceny Google Pixel 8a?**
Ceny obvykle klesají po několika měsících od uvedení na trh. Sledujte aktuální nabídky a akce obchodů, abyste si mohli pořídit telefon za výhodnější cenu.

2. **Jaké jsou hlavní rozdíly mezi Google Pixel 8a a Pixel 8?**
Hlavním rozdílem je design, kde Pixel 8a má větší rámečky kolem displeje než Pixel 8. Pixel 8 má rovněž lepší výkon a některé další vylepšení.

3. **Stojí za to počkat na slevu Google Pixel 8a nebo koupit Pixel 8 za podobnou cenu?**
Záleží na vašich preferencích. Pokud vám nevadí menší rámečky a chcete ušetřit peníze, může být Pixel 8 dobrou volbou. Nicméně, pokud preferujete modernější design a lepší technické parametry, může se vyplatit počkat na slevu Pixelu 8a.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/weekly_poll_results_the_google_pixel_8a_is_too_expensive_right_now-news-62902.php