Vypnout reklamy

Vysuvný telefon Samsung Galaxy S11 Plus?

Vydáno dne: 24.9.2019

Vysuvný Samsung Galaxy S11 Plus a jeho design je pravděpodobně design budoucnosti a směr ohebných telefonu. Máme k dispozici rendery.

Do naší schránky dorazila informace ohledně telefonu Samsung Galaxy S11 Plus, který má displej od hrany ke hraně. Telefon disponuje o 25% větší obrazovkou. Bude umístěn do řady S?

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus

Jelikož poslední vlajkový telefon společnosti Samsung je již představený (Note 10), tak se očekává, že na začátku roku 2020 budou k dispozici další tři mobilní telefony Galaxy S11e, S11 a S11 Plus. Právě poslední jmenovaný model by měl nabídnout něco navíc.

Společnost se tedy pravděpodobně rozhodla pro inovaci. Už 21. února 2019 společnost podala žádost o zařazení jejího patentu na USPTO a to na základě zařízení včetně pohyblivého flexibilního displeje. Patent byl zveřejněn 29. srpna 2019 a ukazuje telefon s výsuvnou obrazovkou.

Zaoblená obrazovka

Zařízení má krásně zaoblenou obrazovku, na kterou jsme zvyklí ze série Galaxy S a Note.

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus

Na obou stranách obrazovky je úzký kovový rámeček. Horní část ukazuje silně zaoblený displej. Obrazovku lze vytáhnout jednoduchým posunem vzhůru. V takové situaci máte o 25% větší obrazovku. Ta je vhodná ve chvíli, kdy procházíte weby, sledujete videa a hrajete mobilní hry.

Po stranách se rám nepohybuje. Možná se bude jednat o další styl flexibilních displejů, který je podle nás mnohem příjemnějším, než nynější skládané telefony. Na renderech vidíme, že telefon má 4 senzory. Jelikož firma Samsung v této době vydává telefony s takovým počtem fotoaparátů, tak je docela možné, že tento telefon se stane realitou.

Samsung Galaxy S11 Plus
Samsung Galaxy S11 Plus

Design budoucnosti

A jak jsme již řekli a sdílíme stejný názor s webem LetsGoDigital, který tyto rendery vytvořil. Právě takový design je budoucnost. Je možné, že takový telefon bude levnější, než nynější skládané telefony za cenu okolo 2020€.

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš