Vypnout reklamy

„Vytvořte si seznam přání na Amazonu a sdílejte svůj módní vkus s přáteli a rodinou“

Vytvořte si Amazon wish list a sdílejte svůj skvělý vkus v módním styluPokud máte skvělý vkus v módě, jistě jste už zažili situace, kdy na vás přátelé a rodina míří spoustu…

"Vytvořte si seznam přání na Amazonu a sdílejte svůj módní vkus s přáteli a rodinou"

Vytvořte si Amazon wish list a sdílejte svůj skvělý vkus v módním stylu

Pokud máte skvělý vkus v módě, jistě jste už zažili situace, kdy na vás přátelé a rodina míří spoustu otázek jako „Odkud to máš?“ nebo „Jaký je odkaz na ten produkt?“. Místo toho, abyste sdíleli jednotlivé odkazy na produkty s ostatními, zkuste si vytvořit Amazon wish list. Po vytvoření svého Amazon wish listu můžete jej snadno sdílet se svými blízkými jak z mobilní aplikace, tak z desktopové verze webové stránky.

Co je Amazon wish list?

Amazon wish list je seznam produktů na Amazonu, který si můžete vytvořit a spravovat. Můžete do něj přidávat všechny produkty, které se vám líbí nebo které byste chtěli mít. Nemusíte tak hledat a sdílet jednotlivé odkazy na produkty, stačí jednoduše sdílet odkaz na váš wish list.

Jak vytvořit Amazon wish list?

Vytvoření Amazon wish listu je snadné. Stačí si vytvořit účet na Amazonu, pokud ho ještě nemáte, a poté si vybrat „Wish List“ v nabídce možností. Můžete si přidávat produkty ze všech kategorií a přizpůsobit si svůj seznam dle vlastního vkusu.

Jak sdílet Amazon wish list?

Sdílení Amazon wish listu je velmi jednoduché. Pokud chcete svůj seznam sdílet se svými přáteli a rodinou, stačí kliknout na tlačítko „Share“ na stránce vašeho wish listu. Zde najdete možnosti sdílení přes e-mail, sociální sítě nebo odkaz, který můžete poslat svým blízkým. Je to rychlé, snadné a efektivní.

Proč si vytvořit Amazon wish list?

Existuje mnoho důvodů, proč si vytvořit Amazon wish list. Jedním z hlavních je, že si můžete udržet přehled o produktech, které se vám líbí a které byste chtěli mít. Můžete také vytvořit více wish listů pro různé příležitosti, jako jsou narozeniny, Vánoce nebo svatby.

Dalším důležitým důvodem je pohodlnost. Místo toho, abyste sdíleli několik různých odkazů na produkty s osobami, které se vás ptají, můžete jednoduše sdílet odkaz na váš wish list. Tím si ušetříte spoustu času a usnadníte ostatním lidem nakupování.

Takže, pokud chcete sdílet svůj skvělý módní vkus a usnadnit ostatním lidem nákup, neváhejte si vytvořit Amazon wish list. Pohodlnost a snadnost sdílení vám určitě usnadní komunikaci s ostatními a zaručí, že budete mít všechny trendy módní kousky, které si přejete.

FAQ:

1. Co je Amazon wish list?

Amazon wish list je seznam produktů na Amazonu, který si můžete vytvořit a spravovat. Je to skvělý způsob, jak sdílet své oblíbené

Zdroj: https://www.androidpolice.com/share-amazon-wishlist-how-to/