Vytvořte si vlastní 3D avatar ve WhatsApp

WhatsApp aktivoval funkci, která umožňuje tvořit 3D avatary v aplikaci. Vytvořte si své virtuální já a posílejte nálepky a animace vás.

Pro online uživatelé jsou avatary naprosto skvělé. Necítíte se speciálně ve chvíli, kdy si vytvoříte svého vlastního avatara, který projevuje své emoce v chatu? S novou funkcí ve WhatsApp máte nyní možnost si vytvořit vlastního avatara a začít ho používat v komunikaci.

Aplikace umožní vytvořit vlastního avatara, který bude vypadat jako vy v digitální podobě. Aplikace spočítá miliardu kombinací a to tak, aby vytvořila přesnou podobu vás v digitálním světě. Ověřte si tedy, jestli máte aktualizovanou aplikaci WhatsApp (aktualizace ve výchozím nastavení fungují pouze na Wi-Fi) a následně otevřete WhatsApp v telefonu, zamiřte do nastavení, klikněte na záložku avatar a následně vyberte vytvořit váš avatar.

Nyní se do toho můžete pustit a jasně, i takto lze nastavit váš profilový obrázek, ale také obdržíte 36 různých nálepek a animací, které jsou založeny na vaší 3D postavě. Je to také dobrá věc k tomu, abyste si chránili v online prostředí své soukromí. Těžko někoho poznáte z takové virtuální postavičky.

Apple i Samsung má svou vlastní verzi vytváření 3D avatarů a to již nějakou dobu. Nicméně funkce přímo ve WhatsApp může tuto funkcionalitu ještě více přiblížit dalším lidem ve světě.