Využijte svůj Samsung Galaxy telefon jako webkameru s One UI 6.1

Samsung přidává do svého nejnovějšího One UI rozhraní pro své telefony Galaxy zajímavou funkci. Podobně jako u Applu a jejich Continuity Camera či u telefonů Pixel s Androidem 14, Samsung umožňuje…

Využijte svůj Samsung Galaxy telefon jako webkameru s One UI 6.1

Samsung přidává do svého nejnovějšího One UI rozhraní pro své telefony Galaxy zajímavou funkci. Podobně jako u Applu a jejich Continuity Camera či u telefonů Pixel s Androidem 14, Samsung umožňuje využít kameru na vašem Galaxy telefonu jako vysokokvalitní bezdrátovou webkameru pro váš počítač.

Funkce je představena spolu s nejnovější řadou telefonů Galaxy S24, kterou Samsung nedávno představil. Jedná se o vestavěný nástroj, který uživatelům umožňuje jednoduše přeměnit svůj telefon na webovou kameru prostřednictvím nového One UI rozhraní.

Tato novinka je významnou aktualizací a nabízí uživatelům nové možnosti a pohodlí při používání jejich Galaxy telefonů ve spojení s počítačem. Nemusíte již hledat externí webkameru či se spoléhat na kvalitu vestavěné kamery v počítači. Stačí pouze propojit telefon a počítač a můžete využívat kameru vašeho telefonu jako bezdrátovou webkameru.

Samsung tímto krokem jasně potvrzuje, že chce být konkurenceschopný i na poli bezdrátových webových kamer a přináší uživatelům další důvod, proč zůstat věrný jejich značce. Tato funkce je dostupná pouze pro nejnovější řadu telefonů Galaxy S24 a není zatím jasné, zda se rozšíří i na další modely.

FAQ:

1. Jak mohu využít funkci bezdrátové webové kamery na svém Samsung Galaxy telefonu?
– Pro využití této funkce musíte mít nejnovější One UI rozhraní a telefon z řady Galaxy S24. Propojte telefon s počítačem a ve svém počítačovém nastavení najděte možnost propojení s bezdrátovou webkamerou.

2. Jaká je kvalita záznamu pomocí této funkce?
– Díky využití kamery na vašem Galaxy telefonu můžete dosáhnout vysokokvalitního obrazu při videokonferencích či streamování. Kvalita záznamu závisí také na rychlosti internetového připojení a výkonu vašeho počítače.

3. Bude tato funkce dostupná i pro starší modely Samsung Galaxy telefonů?
– Zatím není jasné, zda se tato funkce rozšíří i na starší modely. Samsung se zaměřuje především na svou nejnovější řadu telefonů Galaxy S24, ale v budoucnu by mohl tuto funkci přinést i do dalších modelů. Doporučujeme sledovat oficiální aktualizace od společnosti Samsung.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/one-ui-6-turns-galaxy-phone-into-webcam/