Vypnout reklamy

Využití odolnosti telefonů AGM

Vydáno dne: 19.12.2019

Odolné telefony AGM patří mezi úspěšné telefony na trhu. Pokud děláte extrémní sporty a mobil potřebujete mít u sebe, tak tohle je jasná volba.

Odolné telefony AGM patří mezi nejlepší odolné telefony na trhu. Zpravidla každý nový model od AGM posouvá hranice odolných telefonů na další úroveň, nejen co se týká odolnosti, ale i výkonu. Což dokládá AGM X3, který je nejvýkonnější odolný telefon na světě. Telefony AGM splňují stupeň krytí IP68 a vybrané modely navíc i armádní standard MIL-STD-810G. Odolají vodě, prachu, pádu, vibracím i extrémním teplotním šokům.

Zkušenosti s AGM telefony

Díky zpětné vazbě zákazníků internetového obchodu IPATO.cz, který je autorizovaný prodejce odolných telefonů AGM víme, že vybrané modely slouží zákazníkům spolehlivě i v extrémních prostředích. Například předchozí již nepodávaný model AGM X2 je platným pomocníkem v prašném prostředí staveniště při vykonávání práce stavebního dozoru. Aktuální model AGM X3 je jeho obstojným nástupcem, protože zvládá extrémní mrazivé počasí s teplotami pod -20 °C v severských oblastech mrazivé Kanady. Detailní příběhy od zákazníků naleznete na stránce: Odolné telefony AGM – příběhy zákazníků.

Odolné telefony AGM jsou dále vhodné do autoservisů, řemeslných dílen. Budou spolehlivými partnery i při provádění oblíbených koníčků. S telefonem AGM můžete při rybaření vyfotit svůj úlovek ještě před výlovem z vody. Pro kvalitní fotografie je ideální telefon AGM X3 se zadním duálním fotoaparátem, který disponuje 12+24MP a automatickou detekcí scén s využitím umělé inteligence. Dopřejte kapru, candátu či štice kvalitní selfie fotografii, kterou si pak můžete vyvěsit na sociální sítě.

Autorizovaný prodejce

Všechny aktuálně prodávané odolné telefony AGM naleznete v internetovém obchodě IPATO.cz (AGM telefony), který se specializuje na odolné telefony a je autorizovaný prodejce AGM. AGM telefony pocházejí z oficiální české distribuce s plným zákonným servisem a podporou. Více informací o autorizovaném prodejci IPATO.cz naleznete: Autorizovaný prodejce AGM, včetně vysvětlení důležitosti nákupu telefonu z české distribuce a plynoucích výhod, oproti šedému neoficiálnímu dovozu.

Buroň Tomáš