Vypnout reklamy

Vývoj dalších chytrých brýlí ukončen

Vydáno dne: 21.4.2018

Vypadá to, že chytré brýle Intel Vaunt moc netáhnou. Intel se rozhodl jít do boje a začal vyvíjet chytré brýle Vaunt. Měly vypadat naprosto normálně, takže jste ani nepoznali, jestli se jedná o nějaké technologické brýle či nikoliv. Nicméně do prodeje se nedostanou. Intel ukončil jejich vývoj tři měsíce po odhalení. Intel se vydal cestou promítání informací […]

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Vypadá to, že chytré brýle Intel Vaunt moc netáhnou. Intel se rozhodl jít do boje a začal vyvíjet chytré brýle Vaunt. Měly vypadat naprosto normálně, takže jste ani nepoznali, jestli se jedná o nějaké technologické brýle či nikoliv.

Nicméně do prodeje se nedostanou. Intel ukončil jejich vývoj tři měsíce po odhalení. Intel se vydal cestou promítání informací přímo na oku a to pomoci slabého laserů, aby nepoškodil oko.

Brýle neměly kamery, mikrofony, reproduktory a ani displej. Vše je velmi propracované a opravdu nepoznáte, že se jedná o chytré brýle.

Intel se k tomu vyjádřil jasně, že ne všechny produkty, které jsou ve fázi testování se dostanou na trh. Vývoj technologií musí pokračovat, takže se v budoucnu můžeme dočkat něčeho podobného. Brýle byly zajímavé, protože zobrazovaly pouze důležité informace.

Buroň Tomáš