Vývoj LG G7 může začít i od začátku

Odhalení mobilního telefonu bude ve chvíli, kdy to bude zapotřebí. Odhalení společnost LG nemá naplánováno jako ostatní konkurenti. Ve firmě LG panuje změna marketingové strategie, kde také podle anonymního zdroje více prezident nařídil, aby LG G7 bylo vyrobeno od začátku. Společnost bojuje za nalezení své komunity a silného prodejního místa pro LG G7. Je docela […]

LG G7

Odhalení mobilního telefonu bude ve chvíli, kdy to bude zapotřebí. Odhalení společnost LG nemá naplánováno jako ostatní konkurenti. Ve firmě LG panuje změna marketingové strategie, kde také podle anonymního zdroje více prezident nařídil, aby LG G7 bylo vyrobeno od začátku.

Společnost bojuje za nalezení své komunity a silného prodejního místa pro LG G7. Je docela pravděpodobné, že zpoždění se nedotkne jen LG G7, ale i další řady tedy V. Je to docela jasné. LG nechce jít do přímého souboje se Samsung Galaxy S9 nebo Note 9.

Nicméně řada G7 zůstává potvrdil to právě více prezident společnosti. Avšak specifikace a marketingový přístup jsou přezkoumávány novým vedením společnosti.

LG G7

LG G7