War Thunder: Nyní na vašem mobilním telefonu!

Nový mobilní hit! War Thunder nyní na App Store a Google Play s historickými válečnými stroji.

Společnost Gaijin Entertainment právě přinesla vzrušující novinky pro fanoušky digitálního válečnictví. Jejich obrovský hit, War Thunder, je nyní k dispozici pro mobily na App Store a Google Play. Po úspěšném květnovém otevřeném betatestu je teď hra přístupná pro všechny, kteří chtějí zažít adrenalin bojových střetů kdekoliv a kdykoliv.

War Thunder je díky svým úspěchům jedním z nejuznávanějších titulů v herním světě. Co by mohlo být vzrušující více než vstup do soubojů s historicky přesnými válečnými stroji? Ať už jste fanouškem tanků, vrtulníků, letadel nebo lodí, tato hra vám nabídne vše.

Jedna z nejlepších věcí na mobilní verzi War Thunder je, že i když je speciálně optimalizovaná pro chytré telefony, stále nabízí stejný pocit a herní zážitek. Mobilní verze byla za posledních šest měsíců aktualizována s novými funkcemi, jako je editor HUD, rozhraní pro vyhledávání spojenců a možnostmi pro přizpůsobení vozidel.

Hráči budou moci prozkoumat bojové pole s německým bitevním křižníkem Scharnhorst, americkým MLRS Calliope nebo sovětským stíhacím letounem MiG-15bis. A co je ještě lepší, mobilní hráči dostanou aktualizace obsahu dříve než hráči na PC a konzolích!

Celkově je cílem Gaijin Entertainment poskytnout hráčům napříč všemi platformami komplexní herní zážitek, a War Thunder na mobilních zařízeních je jen dalším krokem k dosažení tohoto cíle.

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.5

Popis

Nový mobilní hit! War Thunder nyní na App Store a Google Play s historickými válečnými stroji.