Warcraft Rumble: Nový vůdce, PvP modifikátory a další v Season 3

Warcraft Rumble právě odstartovalo svou třetí sezónu, která přivádí nového vůdce a svěží skiny věží do bitvy. V Sezoně 3 se můžete těšit na císaře Thaurissana, který se stane vládcem klanu…

Warcraft Rumble: Nový vůdce, PvP modifikátory a další v Season 3

Warcraft Rumble právě odstartovalo svou třetí sezónu, která přivádí nového vůdce a svěží skiny věží do bitvy. V Sezoně 3 se můžete těšit na císaře Thaurissana, který se stane vládcem klanu Dark Iron. S jeho expertizou v ohnivých útocích můžete porážet své nepřátele pomocí jeho útoku Lava Spike, který z dálky spálí nepřátele a ochromí ty odvážlivce, kteří se odvažují přiblížit.

V nejnovější sezóně Warcraft Rumble můžete očekávat nový skin pro věž Judgement, který čerpá inspiraci z legendární plátové sady Paladinů ze hry World of Warcraft. Také zde bude dostatek vyvážených vylepšení, které udrží bitvy pikantní, a brzy se také objeví náhodná mapa pro PvP.

Pokud vás to zajímá víc, najdete více informací o této třetí sezóně Warcraft Rumble [zde](https://www.pocketgamer.com/warcraft-rumble/season-3/).

FAQ:

1. Kdo je novým vůdcem v třetí sezóně Warcraft Rumble?
Novým vůdcem v této sezóně je císař Thaurissan, který vládne klanu Dark Iron.

2. Jaké výhody přináší císař Thaurissan hráčům ve hře?
Císař Thaurissan má odbornost v ohnivých útocích a hráči mohou využít jeho útoku Lava Spike, který spálí nepřátelské postavy z dálky a ochromí ty, kteří se přiblíží.

3. Jaké další novinky můžeme očekávat v třetí sezóně Warcraft Rumble?
Kromě nového skinu pro věž Judgement, inspirovaného plátovou sadou Paladinů z World of Warcraft, se můžeme těšit také na vyvážená vylepšení a brzy přibude také možnost hrát na náhodné mapě v režimu PvP.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/warcraft-rumble/season-3/