„Warpath: Ace Shooter přináší v nejnovější aktualizaci bitvu 30v30!“

Warpath 9.0: Přinášíme novinky ze hry Warpath: Ace Shooter!

Klasická strategická hra Warpath: Ace Shooter právě vydala svou nejnovější aktualizaci s názvem Theater of Conquest: Rome. Aktualizace je volně dostupná pro zařízení…

"Warpath: Ace Shooter přináší v nejnovější aktualizaci bitvu 30v30!"

Warpath 9.0: Přinášíme novinky ze hry Warpath: Ace Shooter!

Klasická strategická hra Warpath: Ace Shooter právě vydala svou nejnovější aktualizaci s názvem Theater of Conquest: Rome. Aktualizace je volně dostupná pro zařízení s Androidem a přináší 26denní kampaň s novými leteckými jednotkami, důstojníky a herními módy. Přečtěte si náš článek, abyste se dozvěděli více!

Během 26denní kampaně v Římě můžete prozkoumávat bitvy inspirované antickou středomořskou architekturou. Ke vaší jednotce se nyní přidají noví důstojníci Everbloom Nguyen Thu Suong (pěchota) a Rapier Ye Qiming (tanky). S sebou přinášejí bonusy pro pěchotu a vozidlové jednotky.

Soušní útoky jsou na unikátním terénu Říma obtížné, proto jsou letecké jednotky klíčové. Máme pro vás nové exkluzivní jednotky Lanneret a Vortex. Lanneret je bombardér s kritickým poškozením a sníženou rychlostí, zatímco Vortex je stíhačka s více paprsky laseru. Třetí jednotka, Whisperwind, je stíhačka, která vytváří zóny rušení a absorbuje poškození.

Ve hře Warpath: Ace Shooter 9.0 vás čeká nový zdroj – Caelium. Pomocí Caelium můžete vylepšovat systém posílení leteckých jednotek. A co je nejlepší, i po skončení kampaně můžete až 50 nepoužitých Caelium přeměnit na univerzální bonusy.

Nový herní mód s názvem Operace Hegemon umožňuje vůdcům aliancí jmenovat kapitány pro 30členné týmy. Nyní se můžete utkat s soupeři ve válce 30 na 30 na mapě Hegemon, která obsahuje různé unikátní budovy. Získejte nejvíce bodů za dobytí a vyhrajte bitvu a těšte se na spoustu odměn.

Nechte si také ujít vánoční zázrak ve hře Warpath: Ace Shooter! Velitelé připravili výstavní okno s exkluzivními poklady pouze pro vás a alianční kvíz, který otestuje vaše znalosti. Pokud jste ještě hru nehráli, je načase to změnit! Navštivte Google Play Store a získejte si hru.

Před odchodem si ještě přečtěte nejnovější zprávy o Mobile Legends Bang Bang x Alchemy Esports.

(Zdroj: www.droidgamers.com)

FAQ:
1. Jaké novinky přináší Warpath 9.0 aktualizace?
– Warpath 9.0 přináší novou kampaň Theater of Conquest: Rome, nové důstojníky a letecké jednotky, nový herní mód a vánoční události.

2. Jaké jsou klíčové funkce nových leteckých jednotek?
– Nové letecké jednotky Lanneret a Vortex mají speciální schopnosti, jako je kritické poškození, snížení rychlosti, více paprsků laseru a rušení.

Zdroj: https://www.droidgamers.com/news/warpath-ace-shooter/