Watcher of Realms přidává nového hrdinu Lust, zvýšenou šanci na získání hrdinů v summon poolu, omezené události a mnoho dalšího

Herní společnost Moonton Games ohlásila vzrušující novou aktualizaci pro Watcher of Realms, která umožňuje hráčům zapojit se do Valentýnské horečky v rámci fantasy RPG. Konkrétně se můžete těšit na příchod nové…

Watcher of Realms přidává nového hrdinu Lust, zvýšenou šanci na získání hrdinů v summon poolu, omezené události a mnoho dalšího

Herní společnost Moonton Games ohlásila vzrušující novou aktualizaci pro Watcher of Realms, která umožňuje hráčům zapojit se do Valentýnské horečky v rámci fantasy RPG. Konkrétně se můžete těšit na příchod nové omezené postavy Lust do arény a na speciální herní dárky, které můžete získat během série událostí s názvem Searing Obsession.

V nejnovější aktualizaci Watcher of Realms můžete očekávat, že budete muset vyzkoušet své bojové dovednosti v rámci událostí Searing Obsession pomocí nového mechanizmu Apotheosis Relic. Kromě toho vás čeká speciální 7denní přihlášení a obsah prozkoumávání zvitků Silas a Vierna Scroll Exploration a Bounty Challenge.

Tato nová aktualizace slibuje hráčům nejen vzrušující herní zážitek, ale také další příležitosti k získání odměn a zlepšení svých postav. Valentýnské téma této aktualizace přináší romantickou atmosféru do fantasy světa Watcher of Realms a umožňuje hráčům zažít magii tohoto svátku.

Veškeré zajímavosti a novinky spojené s touto aktualizací můžete sledovat na oficiálních stránkách Moonton Games. Searing Obsession přináší do Watcher of Realms nový obsah a výzvy, které vás nejen potěší, ale také pobaví.

FAQ:
1. Jakou postavu nová aktualizace přináší?
– Nová aktualizace přináší omezenou postavu s názvem Lust.

2. Jaký je nový herní mechanizmus ve Searing Obsession událostech?
– V rámci událostí Searing Obsession můžete vyzkoušet nový herní mechanizmus Apotheosis Relic.

3. Které další obsahy se nacházejí v nové aktualizaci?
– Kromě nové postavy a herního mechanizmu se v nové aktualizaci nachází také speciální 7denní přihlášení a obsah prozkoumávání zvitků Silas a Vierna Scroll Exploration a Bounty Challenge.

Budeme se těšit, jak hráči budou reagovat na tuto novou aktualizaci a jak si užijí Valentýnský svátek ve světě Watcher of Realms. Doufejme, že se tato aktualizace staně příjemným zpestřením herního zážitku pro fanoušky tohoto fantasy RPG.

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/watcher-of-realms/vday-2024/