Waze brzy ukáže nabíjecí stanice kompatibilní s vaším elektromobilem

Waze ukáže kompatibilní nabíjecí stanice pro elektromobily. Získejte informace v reálném čase. Proč používat Waze?

Mobilní navigační aplikace Waze přidá další funkci, která usnadní cestování s elektromobilem. Podle nedávného oznámení se Waze brzy bude spolupracovat s portálem pro nabíjení elektromobilů EVgo, aby mohla ukázat řidičům, které nabíjecí stanice jsou kompatibilní s jejich vozidlem.

Funkce bude zahrnuta do Waze, který bude nabízet informace o dostupnosti nabíjecích stanic v reálném čase, včetně toho, kolik nabíjecích bodů je k dispozici a zda jsou obsazené. Díky spolupráci s EVgo bude Waze také umět zobrazit, které nabíjecí stanice jsou kompatibilní s konkrétním typem elektromobilu, což může pomoci řidičům najít a vybrat nejvhodnější stanice pro své vozidlo.

S rostoucím počtem elektromobilů na silnicích je snaha zlepšit dostupnost nabíjecích stanic a usnadnit řidičům plánování cestování. S funkcí nabíjecích stanic se Waze stává ještě užitečnějším nástrojem pro řidiče elektromobilů.

Proč používat mobilní aplikaci Waze?

Waze je užitečná mobilní aplikace pro řidiče, kteří se chtějí vyhnout dopravním zácpám a najít nejrychlejší cestu na své cílové místo. Aplikace Waze používá data od uživatelů, aby předpovídala dopravní zácpy a nabízela alternativní trasy. Uživatelé aplikace Waze mohou také sdílet informace o nehodách, opravách silnic a jiných překážkách na silnici.

S funkcí nabíjecích stanic, která bude brzy k dispozici, se Waze stává ještě užitečnějším nástrojem pro řidiče elektromobilů. Pomocí Waze mohou řidiči najít nejvhodnější nabíjecí stanice pro své vozidlo a plánovat svou cestu tak, aby byla co nejefektivnější.