WhatsApp má 1 miliardu aktivních uživatelů každý den.

Včera Facebook zveřejnil zprávu o tom, jak se jednotlivé aplikace pod jeho vedením daří. Aplikace WhatsApp má 1 miliardu denních uživatelů, kteří aktivně využívají tento program pro komunikaci. Neuvěřitelných 55 miliard zpráv je odesláno každý den, a také 4,5 miliard fotografií. Kolik videí je denně sdíleno? Hádejte. Pokud si myslíte že 1 miliarda, tak jste […]

whatsapp

Včera Facebook zveřejnil zprávu o tom, jak se jednotlivé aplikace pod jeho vedením daří. Aplikace WhatsApp má 1 miliardu denních uživatelů, kteří aktivně využívají tento program pro komunikaci. Neuvěřitelných 55 miliard zpráv je odesláno každý den, a také 4,5 miliard fotografií.

Kolik videí je denně sdíleno? Hádejte. Pokud si myslíte že 1 miliarda, tak jste na omylu. Abyste se aplikace stala světovou, tak potřebuje k tomu, aby pracovala v několika různých jazycích. WhatsApp podporuje na 60 různých jazyků.

Zatímco nemá aplikace tolik vychytávek, jako třeba Snapchat, tak se WhatsApp stala kvalitní a spolehlivou aplikací pro zprávy, hovory, fotografie a videa.

Aplikaci stáhnete níže