Vypnout reklamy
  • Home
  • Android Novinky
  • WhatsApp bude mít funkci, která řekne kolikrát byla zpráva sdílená.
24.3.2019

WhatsApp bude mít funkci, která řekne kolikrát byla zpráva sdílená.

Minulý týden jsme se dozvěděli o funkci WhatsApp, kde budou moci uživatelé zpětně vyhledávat obrázky, jestli se už někde neobjevily. Dnes jsme se dozvěděli o dalších dvou funkcích, které by mohlo do aplikace dorazit.

Jedná se o funkci, která vám řekne, kolikrát byla vaše zpráva přeposlaná dalším lidem. Tato informace se objeví v případě, kdy dlouze podržíte na dané zprávě a objeví se vám kdy byla zpráva viděna i kolikrát byla sdílena.

WhatsApp funkce
WhatsApp funkce

Nicméně podle serveru WABetaInfo se dozvíte tuto statistku pouze, pokud vy odesíláte zprávu nikoliv, pokud ji přijímáte. Nejprve musíte zprávu někomu dalšímu přeposlat nebo sami sobě a pak se funkce objeví.

Další funkcí je “Frequently forwarded”, což znamená, že byla zpráva mnohokrát přeposlaná. Objeví se to nad zprávou v případě, že zpráva byla poslaná více jak čtyři krát. Zároveň už neuvidíte, kolik přesně bylo těchto zpráv odesláno.

Frekventovaná přeposlaná zpráva
Frekventovaná přeposlaná zpráva

Tyto nové funkce jsou k vidění v testovací verzi aplikace WhatsApp a to 2.19.80. Avšak je docela možné, že finální verze aplikace nebude tyto funkce mít vůbec k dispozici.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.