WhatsApp umožňuje až pět připojených telefonů na jeden účet

WhatsApp konečně umožňuje až pět telefonů připojených k jednomu účtu a nově nabízí i přístupnější způsob propojení s doprovodnými zařízeními. Novinku ocení všichni, kdo chtějí snadno přepínat mezi více telefony bez nutnosti odhlašování.

WhatsApp konečně přichází s funkcí, na kterou mnozí uživatelé dlouho čekali. Nově můžete na jeden účet WhatsApp připojit až pět telefonů a používat je současně. Každý telefon se ke službě připojuje samostatně a zprávy jsou stále end-to-end šifrované. Navíc, pokud primární telefon zůstane neaktivní po delší dobu, budete automaticky odhlášeni ze všech připojených zařízení.

Kromě toho, WhatsApp zavádí nový a přístupnější způsob propojení s doprovodnými zařízeními. Na webu WhatsApp si můžete zadat své telefonní číslo a získat jednorázový kód pro povolení propojení zařízení, místo skenování QR kódu. Tato funkce se nyní objevuje pouze na WhatsApp Web, ale v budoucnu bude k dispozici i na dalších zařízeních.

WhatsApp tedy posouvá komunikaci na další úroveň a umožňuje uživatelům snadnější používání aplikace. Zajisté to přinese radost mnoha lidem, kteří čekali na tuto novinku.

Jak můžu přidat další telefon na svůj účet WhatsApp?

Každý další telefon můžete přidat stejným způsobem, jakým propojujete aplikaci WhatsApp ve webových prohlížečích, tabletech a stolních počítačích.

Můžu používat více telefonů se stejným účtem WhatsApp současně?

Ano, můžete používat až pět telefonů se stejným účtem WhatsApp.

Jsou mé zprávy stále šifrované, i když používám více telefonů?

Ano, každý telefon se ke službě WhatsApp připojuje samostatně a zprávy jsou stále end-to-end šifrované.