WhatsApp umožňuje sdílet obrazovku při videohovoru, přidává se k Zoomu a Google Meet.

WhatsApp se připojuje k seznamu aplikací pro video konference jako Zoom a Google Meet s možností sdílet obrazovku během videohovoru. Tato nová funkce umožňuje uživatelům WhatsAppu sdílet obsah svého monitoru přímo…

WhatsApp umožňuje sdílet obrazovku při videohovoru, přidává se k Zoomu a Google Meet.

WhatsApp se připojuje k seznamu aplikací pro video konference jako Zoom a Google Meet s možností sdílet obrazovku během videohovoru. Tato nová funkce umožňuje uživatelům WhatsAppu sdílet obsah svého monitoru přímo v průběhu hovoru, což přináší větší flexibilitu a možnosti komunikace.

Sdílení obrazovky na WhatsAppu je jednoduché. Stačí jen stisknout ikonu s obrazem monitoru v průběhu videohovoru a vybrat, kterou část obrazovky chcete sdílet s ostatními účastníky hovoru. Můžete tak například prezentovat dokument, ukázat prezentaci, nebo sdílet záložku webové stránky.

Tato nová funkce umožňuje uživatelům WhatsAppu se snadno a efektivně propojit nejen s přáteli a rodinou, ale také s kolegy a obchodními partnery. Sdílení obrazovky se stává stále více běžnou praxí v dnešní době práce na dálku a virtuálních setkání.

WhatsApp je oblíbenou aplikací pro komunikaci po celém světě, a proto je přidání funkce sdílení obrazovky logickým krokem vývojářů. Tato nová funkce přináší WhatsAppu další konkurenceschopnost na trhu s video konferencemi.

WhatsApp si uživatelé mohou být jisti, že jejich soukromí je stále na prvním místě. Všechna data a obsah sdílený během videohovoru jsou šifrovány end-to-end, což zajišťuje bezpečnost a ochranu před neoprávněným přístupem.

Tato nová funkce sdílení obrazovky je již k dispozici pro uživatele WhatsAppu na platformách Android a iOS. Stačí aktualizovat aplikaci na nejnovější verzi a můžete začít sdílet obsah svého monitoru během videohovoru.

WhatsApp známý jako aplikace pro chatování a volání se tak stává ještě více kompletním nástrojem pro komunikaci. Sdílení obrazovky posouvá tento nástroj na vyšší úroveň a umožňuje uživatelům se jednodušeji sdílet informace a spolupracovat na projektech.

FAQ:

1. Jak mohu sdílet obrazovku během videohovoru na WhatsAppu?

– V průběhu videohovoru stiskněte ikonu s obrazem monitoru a vyberte, kterou část obrazovky chcete sdílet.

2. Je moje soukromí zajištěno při používání funkce sdílení obrazovky?

– Ano, veškerá data a obsah jsou šifrovány end-to-end, což zajišťuje bezpečnost a ochranu před neoprávněným přístupem.

3. Na kterých platformách je dostupná tato nová funkce?

– Sdílení obrazovky je dostupné pro uživatele WhatsAppu na platformách Android a iOS.

Článek vychází z obsahu zde: Meta-owned WhatsApp joins the list of video conferencing apps like Zoom and Google Meet with the ability to share screen on video call.

Zdroj: https://www.androidcentral.com/apps-software/whatsapp-gains-screen-sharing-landscape-video