WhatsApp umožňuje úpravu odeslaných zpráv v nejnovější beta verzi pro Android

Nová beta verze WhatsAppu pro Android přináší klíčovou funkci úpravy odeslaných zpráv. Uživatelé mohou nyní opravit chyby a objasnit nejasnosti ve svých zprávách. Zjistěte, jak tato funkce funguje a jaká jsou její omezení.


WhatsApp vydal novou beta verzi pro Android s klíčovou funkcí úpravy odeslaných zpráv. Uživatelé mohou konečně opravit chyby a objasnit nejasnosti ve zprávách, které odeslali omylem. Funkce je jednoduchá – uživatelé klepnou na odeslanou zprávu a vyberou možnost „Upravit“. Následně provedou změny a upravená verze je viditelná pro všechny příjemce.

Omezení zahrnují zobrazení upravených zpráv a 15minutový limit pro úpravu. Momentálně je funkce dostupná jen pro určitý počet uživatelů beta verze. Doufejme, že se brzy stane součástí stabilní verze aplikace WhatsApp, protože by byla vítaným vylepšením.

Která verze aplikace WhatsApp tuto funkci obsahuje?

Tato funkce je součástí nejnovější beta verze aplikace WhatsApp pro Android, konkrétně verze 2.23.10.13.

Jak mohu upravit odeslanou zprávu v aplikaci WhatsApp?

Po odeslání zprávy klepněte na ni a vyberte možnost „Upravit“ v horní nabídce. Poté provedete požadované změny a upravená verze zprávy bude viditelná pro všechny příjemce.

Kdy bude tato funkce dostupná pro všechny uživatele WhatsAppu?

Momentálně je tato funkce dostupná pouze pro omezený počet uživatelů beta verze aplikace WhatsApp. Je tedy obtížné přesně určit, kdy bude široce dostupná pro všechny uživatele. Doufejme však, že bude co nejdříve začleněna do stabilní verze aplikace.