Vypnout reklamy

WhatsApp vypustil novinku, kdy můžete být na PC připojen a komunikovat přesto, že telefon k internetu připojen není

WhatsApp již několik měsíců tuto novinku testuje a umožňuje připojit telefon k druhému zařízení (většinou PC) a to bez toho, aby hlavní zařízení (telefon) musel být připojen k internetu celou dobu. Což je skvělé, předtím jste museli být k internetu na mobilu připojeni.

Když zapnete tuto novinku ve svém chytrém telefonu, tak budete mít následně WhatsApp for Desktop v beta verzi. Ve chvíli, jak funkci zapnete, tak budete odpojeni z veškerých zařízení a budete se muset znovu napárovat. Ve chvíli, kdy se napojíte, tak se vše chová jako při starém, avšak s jednou výhodou, kdy nemusíte mít telefon připojen k internetu. Navíc veškeré zprávy a voláni jsou stále šifrované end-to-end.

Nyní tak budete moci posílat zprávy i v případě, že jste s telefonem nebyli online celých 14 dní, kdy se poté WhatsApp odpojí. Vhodné zájmena pro ty, kteří třeba ztratili telefon nebo Vám došla baterie poblíž vašeho PC, kde jste připojení. Tuto novinku můžete spustit po poslední aktualizaci WhatsApp a to kliknutím v horním pravém rohu na tři tečky a vybrat „propojená zařízení“.