Vypnout reklamy

Aplikace WhatsApp bere až příliš energie některým telefonum. To vše se stalo po nové aktualizaci, která přidává novou formu zabezpečení.

20.11.2019

WhatsApp vysává na některých telefonech baterií

Pokud jste si všimli v poslední době, že vám něco příliš vysává energií v telefon, tak za to pravděpodobně může jedna aplikace. Několik lidí na Redditu si stěžovalo, že WhatsApp aplikace bere až příliš energie.

Problémy jsou na telefonech Galaxy S10e, Galaxy S9, Google Pixel 3 a Pixel 4. Problém pravděpodobně nastal po aktualizaci, kdy se do aplikace implementuje bezpečnostní prvek a to je odemknutí aplikace pomoci otisku prstů.

Uživatelé Redmi Note 5 Pro si stěžují, že baterie poklesla ze 74% na 19% kvůli aktivitě aplikace v pozadí.

Problém se pro některé vyřešil tím, že aplikaci odinstalovali a zpátky nainstalovali. Někteří museli stáhnout novou verzi. Nicméně jednalo se většinou o dočasné řešení, protože problém se za chvíli objevil znovu. Uživatelé tak museli zpět stáhnout starší verzi aplikace.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)