WhatsApp zvyšuje úroveň objevování kanálů

WhatsApp je jednou z nejkomplexnějších aplikací pro zasílání zpráv, která nabízí funkce jako **end-to-end šifrování**, možnost odpovědět na zprávy v privátním režimu ve skupině, sdílení živé polohy, sdílení obrazovky a mnoho…

WhatsApp zvyšuje úroveň objevování kanálů

WhatsApp je jednou z nejkomplexnějších aplikací pro zasílání zpráv, která nabízí funkce jako **end-to-end šifrování**, možnost odpovědět na zprávy v privátním režimu ve skupině, sdílení živé polohy, sdílení obrazovky a mnoho dalšího. V létě loňského roku začala tato aplikace patřící Meta zkoušet **Telegram-like Channels** v Kolumbii a Singapuru, než **široce nasadila** tuto funkci pro uživatele ve více než 150 zemích.

WhatsApp Channels umožňují uživatelům vytvářet kanály pro sdílení obsahu s velkým množstvím lidí, podobně jako na platformě Telegram. Tato novinka nabízí možnost dosáhnout širšího publika a efektivněji šířit informace.

V současné době je tato funkce dostupná pro všechny uživatele po celém světě a může být využita různými způsoby, například pro sdílení novinek, informací o událostech, či propagaci produktů a služeb.

Pokud máte zájem vytvořit vlastní kanál na WhatsAppu, postupujte podle instrukcí na oficiálním webu platformy. Buďte však opatrní, jaký obsah sdílíte, aby nebyly porušeny pravidla služby.

**FAQ:**

1. Jak vytvořit kanál na WhatsAppu?
– Pro vytvoření kanálu na WhatsAppu postupujte podle pokynů na oficiálním webu aplikace a dodržujte zásady obsahu.

2. Kdo může vidět obsah na WhatsApp kanálech?
– Obsah na kanálech WhatsAppu mohou vidět všichni uživatelé, kteří se rozhodnou přihlásit k odběru tohoto kanálu.

3. Jak efektivně využít WhatsApp kanály pro své účely?
– Sdílejte relevantní a zajímavý obsah, komunikujte pravidelně s vašimi odběrateli a buďte transparentní ve svých záměrech. Takto budete mít největší úspěch s vašimi kanály na WhatsAppu.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/whatsapps-beta-easier-to-find-new-channels/