Vypnout reklamy

Vyhledejte aplikaci nebo hru níže

Microsoft na 100% potvrdil, že Windows Phone jsou mrtvé

Několik let tady Windows Phone byly, některým se dařilo a byly opravdu dobré, jenže na trhu, kde je iOS a Android již nebylo místo a Microsoftu se za žádnou cenu nepodařilo přitáhnout zákazníky jak z iOS, tak ani z Androidu. Důvodem je pravděpodobně málo aplikací. Od dnešního dne na
Windows Phone

Několik let tady Windows Phone byly, některým se dařilo a byly opravdu dobré, jenže na trhu, kde je iOS a Android již nebylo místo a Microsoftu se za žádnou cenu nepodařilo přitáhnout zákazníky jak z iOS, tak ani z Androidu. Důvodem je pravděpodobně málo aplikací.

Od dnešního dne na internetovém obchodu nenaleznete žádný mobilní telefon s Windows. Microsoft Store úplně odstranil tuto nabídku. I tak to trvalo dlouho, protože Microsoft ceny snížil na naprosté minimum, ale nikdo telefony už nechtěl.

Pár distributorů bude mít tyto telefony s Windows na skladě

Nicméně najde se ještě pár distributorů, kteří těmito telefony disponují na skladě. Je to škoda, protože byl to dobrý systém, ale bohužel vyhořel na nedostatek aplikací. Pravděpodobně je to, že Microsoft trošku komplikoval vývojářům jejich vývoj a nebylo to asi jednoduché a za druhé nikomu se nechtělo investovat čas do aplikací a systému, který mělo pouze pár procent uživatelů.

Každému jde o výdělek a s Windows Phone by nikdo nic neměl. Možná kdyby Microsoft udělal nějakou akci, ale o to se ani nepokusil.