WOO: Revoluce v kiteboardingu pro vášenlivé jezdce

Aplikace WOO přináší revoluci v kiteboardingu. Hrajte, sdílejte a soutěžte v reálném světě s jezdci z celého světa.

Kiteboarding je nejen sport, ale také vášeň. A pro všechny nadšence kiteboardingu přináší WOO revoluční zážitek. Aplikace je designována tak, aby kiteboardisty povzbudila ke hraní her v reálném světě, v přírodě a plné akci.

Zaznamenávejte relace GPS na svém telefonu Android nebo pomocí WOO klipu a ponořte se do světa her, které jsou daleko od gauče. Mezi oblíbené hry patří Kite – Big Air, kde jezdci soutěží o titul nejvyššího skoku. Kite – Freestyle je zase o dokonalém přistání s nízkým drakem. Pro milovníky volné jízdy je tu Kite – Freeride, což je 100% zdarma, kde můžete sdílet svou GPS relaci s ostatními.

Když zveřejníte svou relaci, automaticky se připojíte k globální komunitě jezdců. Od nováčků až po profesionální jezdce, každý je zván, aby sdílel své dovednosti, zážitky a skvělé triky. Jste zvědaví, jak se vaše dovednosti měří s ostatními? WOO vám umožní sledovat žebříčky a zjistit, jak se postavíte v porovnání s ostatními.

Pro ty, kteří využívají Android, je WOO Sports k dispozici pro stahování. Pro záznam GPS Freeride relace nepotřebujete ani WOO senzor ani PRO předplatné – je to naprosto zdarma. Ale pro zveřejnění v Big Air nebo Freestyle je potřeba senzor WOO. Je důležité poznamenat, že různé verze senzoru mají různé funkce – WOO 1.0 je určen pouze pro Kite – Big Air, WOO 2.0 podporuje téměř vše kromě Freeride, zatímco WOO 3.0 kromě Freeride podporuje i integraci s Android hodinkami pro sledování skoků v reálném čase.

Aplikaci stáhnete níže

  • Grafika
  • Hratelnost
  • Zábava
4.3

Popis

Aplikace WOO přináší revoluci v kiteboardingu. Hrajte, sdílejte a soutěžte v reálném světě s jezdci z celého světa.