„World of Warships: Legends přináší akci na moři přímo do vašeho mobilu, staženo nyní“

World of Warships: Legends, mobilní port slavného simulátoru bitevních lodí, je nyní k dispozici na zařízeních s operačním systémem iOS a Android. Díky této hře můžete ovládat bitevní lodě, torpédoborce a…

"World of Warships: Legends přináší akci na moři přímo do vašeho mobilu, staženo nyní"

World of Warships: Legends, mobilní port slavného simulátoru bitevních lodí, je nyní k dispozici na zařízeních s operačním systémem iOS a Android. Díky této hře můžete ovládat bitevní lodě, torpédoborce a další lodě z období 20. a 21. století – World of Warships je přesně taková hra, jaká se od ní očekává. Pokud jste fanouškem vojenské historie nebo pouze milovníkem her s vozidlovými souboji s něčím navíc, pak je tato hra přesně pro vás.

Poprvé vydána v roce 2015, World of Warships pochází od společnosti Wargaming a umožňuje hráčům ovládat obří válečné lodě z různých období historie. Možná už znáte společnost Wargaming z jejich dalšího úspěšného titulu, World of Tanks. A podobně jako World of Tanks dostal svou mobilní verzi s názvem Blitz, teď si můžete akci na moři užít na dlani. Jako nástupce hry World of Warships Blitz slibuje Legends autentický zážitek s možností cross-play.

Pokud vás tato hra zaujala, můžete si ji stáhnout a začít hrát ještě dnes. A pokud máte nějaké otázky, můžete se podívat na FAQ na konci článku. Zde jsou ale tři nejčastější otázky:

1. Jaké typy lodí mohu ovládat ve hře?
2. Je možné hrát proti hráčům na jiných zařízeních?
3. Jak se dají získat lepší lodě a vybavení v průběhu hry?

Pokud se chcete vydat na moře do světa World of Warships: Legends, není nic jednoduššího než si hru stáhnout na své mobilní zařízení a začít svou bitevní cestu. Vychutnejte si vzrušující boje na moři a staňte se legendou mezi kapitány válečných lodí!

Zdroj: https://www.pocketgamer.com/world-of-warships-legends/is-out-now-on-mobile/