X přináší audio a video hovory na Android (56 znaků)

Sociální síť X (dříve známá jako Twitter) nyní podporuje hlasové a videohovory pro uživatele s operačním systémem Android. Tato možnost byla již od října dostupná pro uživatele iOS a nyní se…

X přináší audio a video hovory na Android (56 znaků)

Sociální síť X (dříve známá jako Twitter) nyní podporuje hlasové a videohovory pro uživatele s operačním systémem Android. Tato možnost byla již od října dostupná pro uživatele iOS a nyní se rozšiřuje i na uživatele Androidu. Stejně jako na iOS, musíte mít k dispozici předplatné X Premium, abyste mohli provádět odchozí hovory, zatímco uživatelé s bezplatným účtem mohou pouze přijímat příchozí hovory.

Nastavení hlasových a videohovorů v aplikaci X pro Android

Možnosti hlasových a videohovorů se nacházejí v záložce nastavení soukromých zpráv. Uživatelé také mohou ovládat, kdo je může volat, prostřednictvím stránky s nastavením s možnostmi pro kontakty z jejich adresáře, ověřené uživatele a účty, které sledují. Centrum nápovědy X…

FAQ:

1. Jak mohu povolit hlasové a videohovory ve svém účtu?

Pro povolení hlasových a videohovorů ve vašem účtu musíte mít nainstalovanou nejnovější verzi aplikace X pro Android. Poté stačí přejít do nastavení soukromých zpráv a vybrat možnost pro povolení hlasových a videohovorů.

2. Můžu volat všechny uživatele X?

Ne, možnost volat je omezena podle vašeho typu účtu. Uživatelé s X Premium předplatným mohou provádět odchozí hovory, zatímco uživatelé s bezplatným účtem mohou pouze přijímat příchozí hovory.

3. Jak mohu ovládat, kdo mi může volat?

Ve svém účtu X můžete ovládat, kdo vás může volat. Stačí jít do nastavení a vybrat možnosti pro volání od kontaktů z vašeho adresáře, ověřených uživatelů a účtů, které sledujete. Tímto způsobem můžete omezit volání pouze na vybrané osoby nebo skupiny.

Klíčová slova: X, hlasové a videohovory, Android, iOS, Premium předplatné, nastavení soukromých zpráv, volání, adresář, ověřený uživatel, Centrum nápovědy.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/x_brings_audio_and_video_calls_to_android_-news-61290.php