Xiaomi 14 Ultra přichází do Evropy příští měsíc

Xiaomi 14 Ultra míří do Evropy, potvrzeno na oficiální nizozemské webstránce Xiaomi! Výrobce chytrých telefonů Xiaomi se rozhodl přivést do Evropy svůj vlajkový model 14 Ultra. Toto rozhodnutí je v souladu…

Xiaomi 14 Ultra přichází do Evropy příští měsíc

Xiaomi 14 Ultra míří do Evropy, potvrzeno na oficiální nizozemské webstránce Xiaomi! Výrobce chytrých telefonů Xiaomi se rozhodl přivést do Evropy svůj vlajkový model 14 Ultra. Toto rozhodnutí je v souladu s předchozími spekulacemi, které naznačovaly, že Xiaomi 14 Ultra se přidá k běžnému modelu Xiaomi 13 na globálních trzích. A kromě toho už máme i datum, na které se můžeme těšit.

Pokud se zaregistrujete na oficiálním nizozemském webu Xiaomi, dostanete několik slevových kupónů, z nichž jeden je určen pro Xiaomi 14 Ultra. Tento kupón v hodnotě 200 eur lze využít kdykoli mezi 25. únorem a 31. březnem, pokud si samozřejmě objednáte model Ultra.

To znamená, že zařízení bude k dispozici ke koupi, nebo alespoň…

FAQ:

1. Jaké jsou hlavní specifikace Xiaomi 14 Ultra?
– Xiaomi 14 Ultra je vlajkovým modelem této značky, který se vyznačuje špičkovými technickými parametry. Disponuje vynikajícím displejem, výkonným procesorem a vysoce kvalitními fotoaparáty. Podrobnější informace o specifikacích naleznete na oficiálním webu Xiaomi nebo ve specifikacích u jednotlivých prodejců.

2. Bude Xiaomi 14 Ultra dostupný i v dalších evropských zemích?
– V současné době je potvrzena dostupnost modelu Xiaomi 14 Ultra v Nizozemsku, ale není vyloučeno, že bude postupně rozšiřována i do dalších evropských zemí. Doporučujeme sledovat oficiální kanály Xiaomi pro nejnovější informace ohledně dostupnosti v konkrétních zemích.

3. Jak lze využít slevový kupón pro Xiaomi 14 Ultra?
– Slevový kupón v hodnotě 200 eur lze uplatnit při objednávce Xiaomi 14 Ultra na oficiálním nizozemském webu Xiaomi. Stačí vybrat požadovaný model a při platbě zadat slevový kód. Sleva se následně odečte z celkové ceny. Pokud máte zájem o zařízení, nezapomeňte využít tuto výhodu do konce března.

Klíčová slova: Xiaomi 14 Ultra, Evropa, dostupnost, slevový kupón, specifikace, vlajkový model

Zdroj: https://www.gsmarena.com/xiaomi_14_ultra_coming_to_europe_next_month-news-61562.php