Xiaomi 14 Ultra: Svítivý 1palcový hlavní fotoaparát, baterie 5 300 mAh

Xiaomi představila svůj nový model Xiaomi 14 Ultra, který začíná svou cestu v Číně a následně se představí na globální scéně 25. února v Barceloně. I když se může zdát, že…

Xiaomi 14 Ultra: Svítivý 1palcový hlavní fotoaparát, baterie 5 300 mAh

Xiaomi představila svůj nový model Xiaomi 14 Ultra, který začíná svou cestu v Číně a následně se představí na globální scéně 25. února v Barceloně. I když se může zdát, že se nový model příliš neliší od svého předchůdce, Xiaomi 14 Ultra přináší rafinovanější design. Díky použití titanu ve svém rámu je nový model o 3 gramy **lehčí** než jeho předchůdce. Xiaomi tvrdí, že používá titan **5. třídy**, stejně jako iPhone (a dokonce i vyšší třídu než Galaxy S24 Ultra). Odešel i výrazný rám kolem starého modulu fotoaparátu – nový model Xiaomi 14 Ultra má modul fotoaparátu na zádech jemně se sklánějící nad okolní zadní panel.

**Xiaomi 14 Ultra vypadá povědomě**

Zbývající část textu je dostupná pouze v anglickém jazyce a obsahuje další informace o novém modelu Xiaomi 14 Ultra.

**FAQ:**

1. **Kdy bude Xiaomi 14 Ultra dostupný pro zákazníky mimo Čínu?**
Xiaomi 14 Ultra se představí na globální scéně 25. února v Barceloně a bude dostupný pro zákazníky po celém světě následně.

2. **Jaké vylepšení přináší nový model Xiaomi 14 Ultra ve srovnání s předchůdcem?**
Nový model Xiaomi 14 Ultra je lehčí díky použití titaniu ve svém rámu a má rafinovanější design. Modul fotoaparátu na zádech je navržen tak, aby plynule zapadal do celkového designu zařízení.

3. **Jaké další barevné varianty budou k dispozici pro model Xiaomi 14 Ultra?**
Zatím není známo, kolik barevných variant bude Xiaomi nabízet pro model 14 Ultra, avšak se očekávají tradiční barevné možnosti jako černá, bílá a možná i různé odstíny modré a zlaté.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/xiaomi_14_ultra_arrives_with_dualaperture_1inch_main_camera_5300mah_battery-news-61710.php