Vypnout reklamy

Xiaomi a jeho nové produkty

Vydáno dne: 16.8.2020

Xiaomi a jeho nové produkty jsou již na trhu. Patří mezi ně chytrý telefon, TV stick nebo dokonce herní monitor.

V průběhu měsíce firma Xiaomi vydala několik produktů do prodeje. Právě společnost Witty Trade s.r.o. informuje o tom, které produkty jsou na trhu. Jedná se o oficiálního distributora pro produkty Xiaomi.

Pokud vás zajímají například elektrokolběžky, tak Xiaomi si pro vás připravilo Mi Electric Scooter Pro 2, Mi Electric Scooter 1S, Mi Electric Scooter Essential.

Mi Scooter
Mi Scooter

Nicméně společnost nezapomíná ani na klasickou zábavu, takže v nabídce má nově bezdrátová sluchátka Mi True Wireless Earphones 2 Basic a televizní zařízení Mi TB Stick.

Mi True Wireless Earphone 2 Basic nabízí až 20 hodin zábavy, duální mikrofon a poskytuje čistý zvuk při telefonování. Sluchátka podporují pokročilé SBC/AAC kodeky.

Displej

Pro hráče PC her pak nechybí nový zahnutý monitor Mi Curved Gaming se 34 palci. Obrovské rozlišení WQHD 3440×1440 se zakřivením 1500R. Ultraširoký displej 21:1 s kontrastním poměrem 3000:1. Monitor také podporuje AMD FreeSync Premium.

Displej
Displej

Na trh se nově dostává i Xiaomi Redmi 9A.

Další zajímavé příspěvky
Skládací telefon Xiaomi Z Fold
Xiaomi Z Fold

Nový telefon Xiaomi Z Fold bude pravděpodobně na začátku roku 2021 představen. Pojďme se podívat, co si firma Xiaomi přichystala.

Xiaomi s vyskakovací kamerou po obou stranách
Xiaomi s duální vyskakovací kamerou

Xiaomi s duální vyskakovací kamerou po obou stranách. Na přední i zadní straně tohoto telefonu s vyskakovací kamerou najdeme senzory. Přečíst si více

Xiaomi Mi 10 Ultra se selfie kamerou pod displejem
Xiaomi Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra bude mít možná selfie kameru pod displejem. Máme k dispozici video, ale uživatel kameru bohužel nezapl.

Xiaomi bude mít pohyblivý kamerový modul
Xiaomi

Xiaomi přichází s inovaci, která má vylepšit širokoúhlé focení. V nynější době dochází tak trochu k deformaci fotek se širokoúhlým Přečíst si více

Tágy: