Vypnout reklamy

Nový herní telefon s novým čipem Qualcomm Snapdragon 855 Plus. Vylepšená verze telefonu bude moci nabídnou ještě větší výkon pro vaše mobilní hry.

19.7.2019

Xiaomi Black Shark 2 Pro již 30. července

Další společnost aktualizuje svůj telefon na novější čip Snapdragon 855 Plus, se kterým přišla společnost Qualcomm. Xiaomi podle všeho dorazí již 30. července s novým čipem.

Xiaomi Black Shark 2
Xiaomi Black Shark 2

Tato informace přichází po necelých dvou dnech, kde firma Nubia taktéž dorazí s aktualizovaným herním telefonem Red Magic 3 na Snapdragon 855 Plus a dále i Asus ROG Phone 2, který dorazí 23. července.

Rozdíl mezi standardní a Plus verzí je o něco rychlejší GPU okolo 15%. Dále je procesor přetaktován na 2.96GHz, což je 4% nárůst. Asi největší roli hraje právě hraní mobilních her. Je masivní rozdíl, když vám hra běží na 60fps nebo 30fps.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.