Vypnout reklamy

Xiaomi Black Shark 3 s kamerou ToF

Xiaomi Black Shark 3

Máme k dispozici nové rendery od LetsGoDigital k telefonu Xiaomi Black Shark 3. V této chvíli se na trh dostal telefon Xiaomi Black Shark 2, kde hrany displeje fungují jako tlačítka. Black Shark 2 se prozatím prodává v Číně okolo 420€.

Poté, co minulý rok v říjnu byl vydán herní telefon Black Shark Helo, tak se jedná již o třetí herní chytrý telefon od tohoto Čínského výrobce. A vůbec to nevypadá, že by se Black Shark 2 byl posledním modelem série. Firma si již nechala patentovat řadu nových herních modelů.

Xiaomi Black Shark 2 dorazí s kamerou ToF

O patent bylo požádáno v prosinci roku 2018 na WIPO a zveřejněn byl 19. března 2019. Tento patent obsahoval méně jak 48 náčrtků a právě z toho rendery vycházejí.

Xiaomi Black Shark 3
Xiaomi Black Shark 3

Patent je celkem stručný, ale disponuje pouze informacemi o designu telefonu. V popisu produktu firma uvedla mobilní telefon (Sky). Je tedy možné, že „Sky“ bude název mobilního telefonu.

Patenty obsahují celkem osm různých modelů. První model je již zavedený model, kde přední část připomíná klasický Black Shark s fyzickým tlačítkem a zadní kamerou s duálním senzorem.

Xiaomi zase patentovala další variantu, kde má další zadní kameru navíc. Podle všeho se tedy bude jednat o ToF kameru, která je určená pro pořízení 3D fotografie a využití AR (rozšířené reality).

Xiaomi Black Shark 3
Xiaomi Black Shark 3

Dále tady vidíme dva modely s malým zářezem. Jeden model ukazuje na dvojitou a druhý na trojitou kameru. Xiaomi měl v plánu i široko-úhlý senzor.

Datum vydání

Chytrý herní telefon můžeme očekávat na konci roku. Firma Xiaomi každý rok prozatím vydává dva chytré telefony. Pokud tedy firma udrží podobnou strategií, tak Black Shark 3 dorazí v listopadu.

Zároveň očekáváme, kdy dorazí skládací herní telefon. Herní telefony jsou v oblibě a s ním přichází i mobilní hraní, které si každý oblíbil.