Vypnout reklamy

Firma Xiaomi je známá tím, že prodává své telefony za velmi nízkou cenu a je zde velmi dobrý poměr mezi výkonem a cennou. Prakticky to znamená větší zájem publika a ukousnutí podílu na trhu velkým firmám jako je Apple nebo Samsung. Tentokrát Xiaomi přišlo s informací, že připravuje telefon high-end s cenou okolo 250€. Nicméně může se […]

5.9.2018

Xiaomi oznámí další high-end telefon za 250€

Firma Xiaomi je známá tím, že prodává své telefony za velmi nízkou cenu a je zde velmi dobrý poměr mezi výkonem a cennou. Prakticky to znamená větší zájem publika a ukousnutí podílu na trhu velkým firmám jako je Apple nebo Samsung. Tentokrát Xiaomi přišlo s informací, že připravuje telefon high-end s cenou okolo 250€.

Nicméně může se jednat pouze o informaci, že Xiaomi Pocophone bude i doma v Číně. V tuto chvíli je telefon dostupný v Evropě a v Indií, kde se těší velkého zájmu. Nejedná se o Mi Mix 3, protože cena tohoto telefonu je úplně jinde.

Xiaomi odhalí další high-end telefon

Xiaomi odhalí další high-end telefon

V tuto chvíli je velmi těžké spekulovat, ale jedno je jisté. Xiaomi si pro nás připravuje další oznámení. Souboj Čínských velikánu Huawei a Xiaomi nadále pokračuje. Teď záleží, kdo nabídne více.

Zdroj

Buroň Tomáš
Tágy: