Xiaomi i Oppo pracují na skládaném telefonu

Tak teď už je to jenom, kdo bude první. Na skládaném telefonu pracuje firma Samsung, Huawei a teď nově i Xiaomi a Oppo. Samsung má mít podle všeho skládaný telefon pod značkou Galaxy F, avšak není to úplně jisté. Nicméně v této chvíli je docela nejisté, kdy takový telefon můžeme očekávat, ale Xiaomi již pracuje

Tak teď už je to jenom, kdo bude první. Na skládaném telefonu pracuje firma Samsung, Huawei a teď nově i Xiaomi a Oppo. Samsung má mít podle všeho skládaný telefon pod značkou Galaxy F, avšak není to úplně jisté.

Nicméně v této chvíli je docela nejisté, kdy takový telefon můžeme očekávat, ale Xiaomi již pracuje se svými dodavateli na výrobě. Jaká bude cena u Xiaomi si netroufáme říct, když třeba firma Samsung chce za skládací telefon okolo 2000$. Avšak Xiaomi má z jednoho telefonu asi 5%, což není moc a mohl by být takový telefon za nižší cenu.

Galaxy X

Galaxy X

Chtělo by to říct, že rok 2019 bude rokem, kdy se spousta nových skládacích telefonu dostanou na trh. Teď záleží, jestli to bude první Huawei nebo Samsung, kdo bude mít první skládací telefon na trhu. Xiaomi pravděpodobně vydá tento telefon o něco později.

Avšak veškeré tyto skládací telefony budou v limitovaném počtu, protože společnosti neví, jestli o takové telefony bude zájem.

Zdroj