Xiaomi kopíruje kontroverzní propagační video Apple iPad, Samsung se mu vysmál

Technologický gigant Apple nedávno uvedl na trh svůj nejnovější a nejtenčí iPad během speciální události, avšak rychle narazil na kontroverzi kolem inovativního marketingového spotu, který si vysloužil kritiku od tvůrců tvůrčích…

Xiaomi kopíruje kontroverzní propagační video Apple iPad, Samsung se mu vysmál

Technologický gigant Apple nedávno uvedl na trh svůj nejnovější a nejtenčí iPad během speciální události, avšak rychle narazil na kontroverzi kolem inovativního marketingového spotu, který si vysloužil kritiku od tvůrců tvůrčích reklam za to, že propaguje technologii jako úplnou náhradu za několik tvůrčích nástrojů. Nicméně Samsung byl rychlým reakcí a přispěchal bránit Apple za reklamu stejným způsobem.

Nyní se čínský technologický titán Xiaomi vydává stejnou cestou, jak propagovat uvedení nového telefonu na indickém trhu, ale tento krok není prvním případem, kdy tato značka jde ve stopách ostatních.

Reklamy a marketingové kampaně velkých technologických společností se stávají stále kontroverznějšími, protože se snaží oslovit co největší publikum a zaujmout spotřebitele. Reklamy mohou být chytré a inovativní, ale také mohou zaměstnávat určité skupiny lidí.

Zda je cílem těchto reklam opravdu ukázat inovativní technologie nebo jen získat pozornost veřejnosti? To může být diskutabilní.

**FAQ**

1. Jaká společnost uvedla nejnovější a nejtenčí iPad?
2. Která společnost kritizovala marketingový spot Apple?
3. Jaká společnost se připojila k kritice Apple?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/xiaomi-copies-apple-controversial-ipad-ad-samsung-mocked/