Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 10i a Redmi 9 Power

Vydáno dne: 26.1.2021

Nové telefony nebo-li staro nové telefony Xiaomi Mi 10i a Redmi 9 Power míří do online světa do prodeje. Kdo je kdo nebo co je co? Zmatené označení pokračuje.

Více informací o telefonu, her nebo aplikacích:

Názvu mobilních telefonu je už celkem hodně. Firma Xiaomi se už v těchto názvech asi sama ztrácí, protože zákazníci už pomalu ani neví, jaký telefon je který.

Redmi Note 9 byl představen v březnu roku 2020 a další tři telefony dorazily v listopadu, ale jednalo se o trojici telefonu pro místní trh v Číně. Nicméně na světový trh online se zase tyto stejné telefony dostanou pod jiným jménem.

Podle informací z Google Play Console se jedná o Xiaomi Mi 10i a Xiaomi Redmi 9 Power avšak modelové označení sedí zase na čerstvě představené telefony Redmi Note 9 Pro 5G a Redmi Note 9 4G.

Společnost nemůže začít prodávat telefon pod stejným jménem Redmi Note 9 4G, protože se již ve světě velmi dobře prodává. Přídavek “Power” bude tento nový telefon nést z jednoho důvodu. Jedná se o první telefon se 6000mAh baterií a 18W rychlou nabíječkou s 2.5W zpětným nabíjením (jiného telefonu).

Nicméně nyní již máme více než desítku telefonu Redmi 9 a Redmi Note 9 Pro, které se liší trh od trhu.

Snad nové označení už nebude v budoucnu tak těžké a zákazník tak lehce rozpozná telefon od telefonu, protože teď je to opravdu náročné a zmatečné.

Zdroj

Buroň Tomáš

Populární příspěvky