Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 13 série měla být oznámená na začátku prosince, ale událost byla zrušena

Xiaomi 13 událost byla zrušena. Telefony měly být představeny na začátku prosince a nové datum, kdy by série měla být představena není známé.

Nové telefony Xiaomi MI 13 série měly dorazit tento měsíc, avšak představení se nekonalo. Proč se tak stalo není jasné, ale došlo ke zrušení představení, které se mělo konat právě 1. prosince 2022.

Xiaomi tuto událost na poslední chvíli přesunulo na dobu neznámou. Tato informace se objevila přímo na oficiální stránce Xiaomi na sociální sítí Weibo. Společnost vydala naprosto krátkou a jednoduchou zprávu o tom, že odhalení telefonu se přesouvá na někdy jindy. Nicméně nové datum ani neřekli a další detaily také ne. Fanoušci jsou z tohoto rozčarování a neví, co si o tom myslet.

Hovoř se o tom, že přesun této události jsou kvůli úmrtí bývalého Čínského prezidenta Jiang Zemin. Podle Čínské tradice je následně období truchlení po dobu 49 dnů, což znamená, že by nový telefon mohl být představen až na konci ledna 2023.

Nový telefon Mi 13 má mít Snapdragon 8 Gen 2 s AMOLED LTPO displejem, variabilní obnovovací frekvencí a podporou 100W nabíjení drátem a 50W bezdrátově.