Xiaomi Mi 5S – Cena a jak fotí?

Toto úterý 27. září Xiaomi odhalí svůj nový mobilní telefon Xiaomi Mi 5S na který všichni čekají. Jedná se o vlajkový telefon společnosti, takže by měl být docela nabitý hardwarovými prvky. Prvně si asi ukážeme fotografii, která byla pořízena právě mobilním telefonem. Fotoaparát Xiaomi Mi 5S Fotografie vypadá fakt hezky, ale většina fotek od samotnyćh […]

Mobilní telefon Xiaomi Mi 5S

Toto úterý 27. září Xiaomi odhalí svůj nový mobilní telefon Xiaomi Mi 5S na který všichni čekají. Jedná se o vlajkový telefon společnosti, takže by měl být docela nabitý hardwarovými prvky. Prvně si asi ukážeme fotografii, která byla pořízena právě mobilním telefonem.

Fotoaparát Xiaomi Mi 5S

Xiaomi Mi 5S, fotografie pořízena telefonem

Xiaomi Mi 5S, fotografie pořízena telefonem

Fotografie vypadá fakt hezky, ale většina fotek od samotnyćh výrobců mobilních telefóny mají hezké fotky. Fotoaparát má f/2.0 aparaturu s ISO 100 a 1/750s snímací rychlost.

Specifikace telefonu Xiaomi Mi 5S

Telefon disponuje chipsetem Snapdragon 821 s ultrasonic snímačem otisků prstů a tlakovým displejem.

Cena, za kterou se bude telefon prodávat odpovídá 267€, což je nějakých 7000,- Kč. Za tuto částku dostanete SD821 chip, 6GB RAM a 64GB interní úložiště.

K dispozici bude i model Mi 5S Plus za částku 401€, což je kolem 10 000,- Kč a bude mít displej 5,7 palců QHD, 6GB RAM a 256GB interní úložiště.