Xiaomi Mi 6 navštívil testovací server GFXBench

Xiaomi Mi 6 bude pravděpodobně odhalen zítra. Avšak ještě před úplným odhalení se dostal na server GFXBench. Podle této stránky bude mít opravdu silný chipset a také dostatečné rozlišení pro svou velikost displeje. Technické specifikace mobilního telefonu Podle všech informací a tohoto serveru telefon dostane silný Qualcomm Snapdragon 835.
Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6 bude pravděpodobně odhalen zítra. Avšak ještě před úplným odhalení se dostal na server GFXBench. Podle této stránky bude mít opravdu silný chipset a také dostatečné rozlišení pro svou velikost displeje.

Technické specifikace mobilního telefonu

Podle všech informací a tohoto serveru telefon dostane silný Qualcomm Snapdragon 835. K dispozici taktéž bude displej o velikosti 5.1 palců s rozlišením 1080 x 1920 (FHD). Osmi-jádrový procesor a Adreno 540 samozřejmostí. Telefon si budou moci zákazníci zakoupit se 4 GB RAM / 64GB interní paměti a 6GB RAM / 128GB interní paměti.

Xiaomi Mi 6

Xiaomi Mi 6

Spekulace byly ohledně 19 MPx fotoaparátu na zadní straně, ale podle všeho bude mít 12 MPx a v předu 8 MPx. Dále nechybí Android 7.1.1 a 3200 mAh baterie. Není moc pravděpodobné, že by byl tento test zfalšovaný a pokud bude, tak se to dozvíme hned zítra.

Test GFXBench Xiaomi Mi 6

Test GFXBench Xiaomi Mi 6

Tento telefon bude oceněn na 290$, což je opravdu velice slušná cena na to, že má Snapdragon 835