Vypnout reklamy

Xiaomi Mi 6X s chytrým duálním fotoaparátem

Vydáno dne: 25.4.2018

Po několika dnech dohadech a dalších informací tady máme konečně oficiální představení telefonu Xiaomi Mi 6X, který je opatřen duálním fotoaparátem. 5 barevných variant AI fotoaparát Spousta portrétových módů Silný čip Adekvátní cena za telefon 5 barevných variant Nový telefon bude dostupný v pěti barvách, které uvidíte na obrázcích níže. Telefon Mi 6X má přijít zároveň s […]

Po několika dnech dohadech a dalších informací tady máme konečně oficiální představení telefonu Xiaomi Mi 6X, který je opatřen duálním fotoaparátem.

  • 5 barevných variant
  • AI fotoaparát
  • Spousta portrétových módů
  • Silný čip
  • Adekvátní cena za telefon

5 barevných variant

Nový telefon bude dostupný v pěti barvách, které uvidíte na obrázcích níže. Telefon Mi 6X má přijít zároveň s telefonem Xiaomi Mi A2. Fotoaparát má senzor 12 MPx Sony IMX 486 se clonou f/1.75. Druhý fotoaparát bude lepší pro portrétové fotky (tedy takové fotky, kde se rozmaže pozadí) nebo focení ve tmě. Tento fotoaparát přichází se senzorem 20 MPx Sony IMX376 a stejný bude i vpředu.

Chytrý fotoaparát

Nicméně máme tady chytrý fotoaparát, který si dokáže upravit fotografií podle sebe samého a to tak, aby fotil dobře ve tmě, světle a za jiných situacích. AI kamera přichází s vylepšením přes 200 scén a to včetně 12 různých portrétových módů. Taktéž bylo řečeno, že se fotoaparát bude učit a tedy zvládne rozmazat fotku i v případě, kdy má na sobě klobouk. Fotoaparát zvládne rozpoznat tvář, klobouky a i gesta.

Kvalitní selfie fotografie

Nechybí ani parádní selfie fotky, které mají obrovskou kvalitu asi takovou, jako jsou fotky přes zadní fotoaparát. Pamatujete tu dobu, kdy zadní fotoaparát fotil lépe, jak přední? Tak ta doba je definitivně za námi. Videa z předního fotoaparátu lze přenášet v HD kvalitě, fotit taktéž v HD kvalitě a zároveň zabrat i více prostoru díky širokému zornému poli.

Specifikace telefonu

Xiaomi Mi 6X přijde s čipem Snapdragon 660 a osmijádrovým procesorem o rychlosti 2.2GHz a GPU Adreno 512. K dispozici bude na výběr telefon se 4GB RAM,6GB RAM, 6GB RAM a zároveň interní paměť bude 64,64,128GB.

Displej telefonu je podobný Redmi Note 5 Pro a tedy 5.99 palcový LCD s HD+ rozlišením. Snímač otisků prstů na zadní straně. Mi 6X přichází také s funkcí odemykání pomocí tváře.

Nový telefon poběží na uživatelském rozhraní MIUI 9.5 a poběží na systému Android Oreo 8.1. Zároveň ROM Project Trable bude s podporou pro možné rychlé aktualizace (tento projekt je zabudován právě v Android Oreo). Telefon přichází s 3010 mAh baterií a Quick Charge 3.0. Cena se bude pohybovat okolo €210.

Další zajímavé příspěvky
Xiaomi Mi 6X – fotografie a video
Xiaomi Mi 6X

Již dnes bude představen nový telefon Xiaomi Mi 6X. Již jsme se dozvěděli spoustu informací o novém telefonu. Telefon se Přečíst si více

Xiaomi Mi 6X na Android.com
Xiaomi Mi 6X

Je to už jen pár dní, než Xiaomi oficiálně představí nový telefon Xiaomi Mi 6X. Avšak již teď víme vše Přečíst si více

Xiaomi Mi 6X umí dělat parádní portrétové fotografie. Podívejte se!
Xiaomi Mi 6X

Xiaomi Mi 6X je jen krůček od oficiálního oznámení. Nicméně na Čínském serveru Weibo se objevily fotografie, které jsou pořízené Přečíst si více

Xiaomi Mi 6X bude hvězdou večera
Xiaomi Mi 6X

Xiaomi již začalo odesílat pozvánky na událost 25. dubna. Nicméně nebylo úplně jisté co se bude odhalovat nebo kde. Avšak Přečíst si více

Tágy: