Vypnout reklamy

Xiaomi přidává super noční mód a 960fps super-slo motion video nahrávání do telefonu Xiaomi Mi 8 a Mi 8 Explorer a to díky nové aktualizaci MIUI 10.1.2.0. Nový firmware má 288MB. Obě funkce, které zde píšeme již má telefon Xiaomi Mi Mix 3 z konce října. Super noční mód dokáže zachytit 8 fotek v různých […]

30.12.2018

Xiaomi Mi 8 obdrží noční mód a slow-mo při 960fps

Xiaomi přidává super noční mód a 960fps super-slo motion video nahrávání do telefonu Xiaomi Mi 8 a Mi 8 Explorer a to díky nové aktualizaci MIUI 10.1.2.0. Nový firmware má 288MB.

Obě funkce, které zde píšeme již má telefon Xiaomi Mi Mix 3 z konce října. Super noční mód dokáže zachytit 8 fotek v různých expozicích, které pak sjednotí do jedné a vytvoří tak světlejší fotografií bez toho, aniž by se na fotce objevoval šum.

Super-slow video nahrávání

Co se týče 960fps (snímků za sekundu) videí, tak zde je nahrávání v super-slo, které můžeme vidět třeba u Galaxy S9. V této chvíli zvládá Xiaomi Mi 8 nahrávat pouze při 240fps.

Xiaomi říká, že Xiaomi Mi 8 Pro je další v řadě, který obdrží novou aktualizaci s nahráváním při 960fps a s nočním módem.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.

Latest posts by Buroň Tomáš (see all)