Vypnout reklamy

Nový mobilní telefon Xiaomi Mi 9T Pro dorazí již velmi brzy k nám do České republiky. Firma oficiálně představuje tento telefon v Norsku a dalších státech Evropy.

20.8.2019

Xiaomi Mi 9T Pro (Redmi K20 Pro) již dnes

Xiaomi Redmi K20 dorazil na některé trhy (včetně Evropy) a to jako Mi 9T. Avšak K20 Pro (Mi 9T Pro) se ještě na trhu neobjevilo, ale to by se právě dnes mělo změnit.

Podle oficiálního účtu na Facebooku se nový Xiaomi Mi 9T Pro objeví v Norsku a to oficiálně právě dnes. Krom Norska dorazí také do Belgie či Lucemburska. Avšak pro Xiaomi netrvá dlouho, než se rozšíří po celé Evropě a nemyslíme si, že by měla být Česká republika ignorována.

Xiaomi Mi 9T Pro
Xiaomi Mi 9T Pro

V Norsku se dá telefon dokonce před-objednat. Telefon má tedy 6GB RAM a 64GB interní úložiště s cenou okolo 429€ a vyšší verze 6GB/128GB nabízí za 479€.

Telefon se v Evropě objeví v červené, bílé a černé barvě.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.