Vypnout reklamy

Reproduktor Xiaomi Mi AI s dotykovým displejem

Vydáno dne: 9.12.2018

Nová verze Xiaomi Mi AI reproduktoru se objevila na certifikační autoritě Bluetooth. Verze má dorazit se všemi nynějšími funkcemi Xiaomi reproduktoru. Avšak navíc disponuje dotykovou obrazovkou a pravděpodobně bluetooth. Reproduktorů Xiaomi Mi AI se prodává v několika variantách a to včetně Xiaomi Mi Ai Mini. Čínská společnost krom toho nabízí několik bezdrátových reproduktorů a sluchátek. […]

Nová verze Xiaomi Mi AI reproduktoru se objevila na certifikační autoritě Bluetooth. Verze má dorazit se všemi nynějšími funkcemi Xiaomi reproduktoru. Avšak navíc disponuje dotykovou obrazovkou a pravděpodobně bluetooth.

Reproduktorů Xiaomi Mi AI se prodává v několika variantách a to včetně Xiaomi Mi Ai Mini. Čínská společnost krom toho nabízí několik bezdrátových reproduktorů a sluchátek. Chtějí tak konkurovat populárnímu Amazon Echo a dalšími podobnými chytrými reproduktory a virtuálními asistenty.

V této chvíli díky dotykovému displeji bude moci nový reproduktor od Xiaomi konkurovat Lenovo Smart Display, Amazon Echo Spot nebo Echo Show. Zajímavé je také to že Google na stejném chytrém reproduktoru taktéž pracuje.

Xiaomi Mi AI

Xiaomi Mi AI

7. prosince se tedy nový chytrý reproduktor Xiaomi Mi AI objevil na Bluetooth certifikaci. Nicméně prozatím bez jakéhokoliv kódového označení. Čip v reproduktoru bude podporovat Bluetooth 5.0.

V chytrém reproduktoru je čip MT8167S od MediaTek. Podle všeho nabídne 1GHz procesor až 1.5GHz. Je potřeba říct, že se nejedná o nijak silný procesor, ale může pracovat velmi dobře i když s omezenými funkcemi.

Zdroj

Můžeš to zkusit vyhledat

Buroň Tomáš
Tágy: