Vypnout reklamy
3.7.2019

Xiaomi Mi CC 9 bude mít funkce Mimoji, Meitu a další

Xiaomi Mi CC 9 již bylo včera představeno. Informujeme, že telefon bude disponovat podobnou funkcí, jako má Apple Animoji, Samsung AR Emoji, Huawei Qmoji, tak Xiaomi Mi CC9 bude mít Mimoji.

Xiaomi říká, že dorazí s funkcí Mimoji se 165 různými sestřihy vlasů, tváří a doplňků, ze kterých si můžete vybírat. Je zde podpora jak klasických fotografií, tak i video nahrávání.

Ke klasickému telefonu Mi CC 9 dorazí i Custom Edition. Tato edice má disponovat vyspělou umělou inteligencí, která dokáže zlepšit fotografie, které jsou vyfocené v nízkém světle a nejdou vůbec vidět.

Na levé straně na videu je telefon Xiaomi CC 9 Custom Edition a na pravé straně je iPhone. Selfie s telefonem CC9 Meitu Custom Edition vypadá lépe, než to selfie, vyfocené s iPhone.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.