Vypnout reklamy

Xiaomi Mi Mix 2 – živé fotografie

Poté, co internet zaplnily nejrůznější rendery nového telefonu Xiaomi Mi Mix 2, tak dnes je na internetu fotografie, která má být z reálného prostředí. Odhaluje přední stranu telefonu, kde nejdou vidět skoro žádné rámečky.  Avšak nám se zdá fotografie poněkud málo kvalitní a zároveň to spíše vypadá, jako upravený photoshop. Nicméně, telefon má podle všech […]

Xiaomi Mi Mix 2

Poté, co internet zaplnily nejrůznější rendery nového telefonu Xiaomi Mi Mix 2, tak dnes je na internetu fotografie, která má být z reálného prostředí. Odhaluje přední stranu telefonu, kde nejdou vidět skoro žádné rámečky. 

Avšak nám se zdá fotografie poněkud málo kvalitní a zároveň to spíše vypadá, jako upravený photoshop. Nicméně, telefon má podle všech popisků, renderů a dalších fotek, takto vypadat.

Xiaomi Mi MIx 2

Xiaomi Mi MIx 2

Když hovoříme o specifikacích, tak v této chvíli je potvrzen čip Snapdragon 835. Další specifikace jsou 6.2 palcový displej s rozlišením 2960×1440 AMOLED, 6GB RAM a 4400 mAh nebo 4500 mAh.

Šěf Xiaomi nedávno potvrdil, že telefon jde do velkoýroby. Odhalení tohoto revolučního téměř „bezrámečkového“ telefonu očekáváme 11. září.